Відділ освіти Валківської РДАСр, 19.12.2018, 17:21

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Дошкільна освіта | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [1668]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 

Вільні місця

Лист Міністерства освіти і Науки України від 25.07.2016р. № 1/9-396 "Про організацію навчально-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах"

Лист МОНУ від 02.06.2015 № 2/4-14-1100-15 "Про гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності"

Лист МОНУ від 08.05.2015 № 1/9-236  "Про надання пільг дітям з багатодітних сімей"

Лист МОН України  від 19.08.2011 р. N 1/9-634  "Інструктивно-методичні рекомендації "Про забезпечення взаємодії в освітній роботі з дітьми старшого дошкільного і молодшого шкільного віку""

Лист МОН України N 1/9-563 від 16.08.2010 р.  "Методичні рекомендації "Фізичний розвиток дітей в умовах дошкільного навчального закладу""

Лист МОН України № 1/9-666 від 27 вересня 2010 року "Про організацію роботи з дітьми п’ятирічного віку"

Лист МОН України № 1/9-431 від 17.08.2005 "Про організацію короткотривалого перебування дітей у дошкільних навчальних закладах"

Лист Міністерства освіти і науки України від 04.10.2007 р. №1/9-583 "Про систему роботи з дітьми, які не відвідують дошкільні навчальні заклади"

 
 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Участь у Школі молодого керівника закладу дошкільної освіти у м.Харків

     13 грудня 2018 року  на базі  КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясла- садок) «Берізка» Діжиченко Наталія Володимирівна, як педагог - майстер взяла участь у Школі молодого керівника закладу дошкільної освіти зі стажем роботи до 3-х років «Інноваційні підходи до облаштування розвивального середовища в закладі дошкільної освіти та його вплив на розвиток особистості дитини».
      Під час науково-практичного семінару Наталія Володимирівна  представила презентаційні матеріали з досвіду роботи на тему: «Підвищення пізнавального інтересу у дітей шляхом створення розвивального середовища» та провела майстер-клас з керівниками  закладів дошкільної освіти Харківської області, де вони мали змогу самостійно створити розвивальне середовище для дітей  віком від 2 – 6 (7) років та взаємодіяти з ним. Майстер – клас проведено в інтерактивній формі.
   
  Вітаємо!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Районне методичне об’єднання з художньо-продуктивної діяльності  для вихователів  ДНЗ (НВК)

    12 грудня  2018 року на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька» (завідувач Крупка Н.М.) відбулося районне методичне об’єднання з художньо-продуктивної діяльності  для вихователів  закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району за темою: «Світ народного мистецтва».
   Під час організаційного блоку з вихователями району була проведена вправа «Ялинка очікувань» (методист РМК - Олійник Н.О.) та проведена екскурсія по дошкільному навчальному закладу (завідувач Валківського ДНЗ «Яблунька» - Крупка Н.М.).  
    В рамках науково-практичного блоку вихователями було переглянуті інтегровані заняття у різновіковій групі  «Помічники святого Миколая » (вихователь  - Твердохліб Л.А.) та у старшій групі «Якось у казці» (вихователь – Лазаренко В.В.). В нетрадиційній формі проведено самоаналіз та аналіз заняття (методист РМК, Олійник Н.О.).  Під час даного блоку було представлено презентаційні матеріали « Яворівський розпис, як вид декоративного мистецтва» (вихователь Старомерчицького ДНЗ «Золотий півник» - Тимченко С.Г.),  «Яворівська забава – казка для дітей, втіха для дорослих» (вихователь Сніжківського ДНЗ  «Ромашка» - Панасенко В.М.).
    Протягом  практичного блоку вихователі мали змогу прийняти активну участь в  майстер-класі: «Світ  народного мистецтва.Яворівський  розпис» (вихователь Валківського ДНЗ «Яблунька» - Конікова О.Ю.)  та  у майстерні талантів - розмальовування іграшок вихователями закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району.  
    Вихователі із задоволенням переглянули виставку  на якій були представлені власноруч виготовлені  новорічні іграшки на ялинку в українському стилі.
    Під час підсумково-рефлексійного блоку з вихователями  була проведена вправа «В іграшках ялинка сяє, зі святами всіх вітає» (методист РМК - Олійник Н.О.).

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Районний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти (НВК)

  
   28 листопада  2018 року на базі Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району Харківської області (завідувач Бородіна І.В.) пройшов районний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів «Секрети якісної дошкільної освіти: вивчаємо досвід прогресивних країн світу».
   Семінар  проведено з метою познайомити педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з особливостями організації   змісту дошкільного виховання деяких прогресивних країн світу; окреслити пріоритетні шляхи розвитку інноваційної підходів педагогів в умовах модернізації дошкільної освіти  за європейськими стандартами.
    Захід  розпочався вправою  «Знайомтесь: це Я» (практичний психолог Дем’яненко С.О.) та розподілом всіх учасників на робочі групи.
    Під час інформаційного блоку вихователь-методист - Зюбан Т.Г. виступила з презентацією «Історія виникнення та розвиток дитячих садків» та ознайомила зі змінами в нормативних документах в освітній сфері .  
    Протягом  науково-практичного боку вихователі мали змогу ознайомитися з відеороликом «Час змін», прийняти активну участь у   вправі   «Я так думаю» (вихователь -  методист Зюбан Т.Г. та переглянути презентаційні матеріали  і практичні заняття з дітьми: «Дошкільна освіта в Японії»(вихователі Тарасевич Л.Л., Подоляка О.В.), «Сучасна освіта в Данія» ( вихователі Цибулько Т. Л., Багмут Л.А.), «Дошкільні заклади Польщі»
(вихователі  Кривенець І.В., Ярошева І.М.).
   В рамках даного семінару педагоги  ознайомилися  з відеофільмом «Найкращий у світі дитячий садок Такахарі Тазука».
   Під час проведення підсумково-рефлексійного блоку вихователі прийняли активну участь у вправі  «Головні постулати дошкільної освіти провідних країн світу»  та поділилися своїми враженнями через проведення  вправи «Веселий мікрофон».
   Всі присутні протягом заходу отримали  позитивні емоції, задоволення, нові знання, практичний  досвід, а головне всі працювали в команді.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Нарада завідувачів закладів дошкільної освіти  (НВК)

    27 листопада 2018 року на базі Валківського ДНЗ «Берізка» (завідувач Гамоліна О.В.) відбулася нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів НВК.
    В ході наради розглянули 8 питань:
- все починається з добра (до 100-річчя В.О.Сухомлинського) (Гаркавець Л.Г. – завідувач Високопільського ДНЗ «Сонечко»);
- про стан роботи закладів дошкільної освіти з питань соціального захисту дітей (Москаленко А.С. - методист РМК);
- про стан охоплення дітей дошкільною освітою (Олійник Н.О. - методист РМК);
- про роботу з охорони праці та безпеки життєдіяльності вихованців у закладах дошкільної освіти району (Молодець Т.В. - начальник служби охорони праці відділу освіти);
- про стан вивчення цивільного захисту у закладах дошкільної освіти (Олійник В.М. – методист РМК);
- про стан вивчення трудового законодавства у закладах дошкільної освіти (Заворотня Н.М. – методист РМК);
- про атестацію педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти (Заворотня Н.М. – методист РМК);
- про забезпечення наступності між дошкільною та початковими ланками освіти в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової освіти (Данильченко С.В. – методист РМК).

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Обмін досвідом між закладами – учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках проектної ініціативи «Briсk mate»

  Валківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» (завідувач Бородіна І.В.) є  учасником проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія).
   17 листопада в рамках проектної ініціативи з обміну досвідом «Briсk mate» Валківський ДНЗ «Веселка» прийняв участь в організованій навчальній діяльністі з наборами LEGO. Захід був проведений на базі закладу-партнера Нововодолазького санаторного навчального-виховного комплексу Харківської обласної ради.
   Педагоги закладу-партнера ознайомили з навчально-виховним комплексом (групи, класи, кімнати: «народознавства», практичного психолога, корекційної діяльності,  виставки робіт дітей, батьків та педагогів) та досвідом роботи закладу з LEGO-конструювання шляхом перегляду двох інтегрованих занять. В рамкх проведення  круглого столу всі учасники зустрічі мали змогу обмінятися ідеями з  LEGO-конструювання та визначили плани на майбутнє.
   Зустріч була змістовна, позитивна, цікава та насичена емоційними враженнями.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Районне методичне об’єднання з розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності для вихователів  ДНЗ (НВК)

       

  14 листопада 2018 року на базі Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» (завідувач Гамоліна О.В.) було проведено районне методичне об’єднання з розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності за темою «Формування комунікативної компетентності особистості дошкільника в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт».
   Під час організаційного блоку  були проведені вправа «Сходинки до «Впевненого старту» (вихователь-методист Сіренко Н.В.)  та презентація досвіду роботи Огульцівського ДНЗ «Калинка» «Дитина – дзеркало душі», присвячена 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського (вихователь Холод Т.А).
   В рамках районного методичного об’єднання вихователі мали змогу переглянути інтегровані заняття у старшій «Пізнайко» - «Ми команда непереможних» (вихователь Данильченко С.А.) та у старшій групі «Янголятко» - «Допоможемо совенятку Солько» (вихователь Бейгуленко Г.В.). В нетрадиційній формі був проведений самоаналіз та обговорення занять вихователями району (Олійник Н.О. – методист РМК).
   Під час практичного блоку відбувся обмін досвідом педагогів, щодо проведення тематичних блоків за освітньою програмою «Впевнений старт» - вихователь Валківського ДНЗ «Берізка»Данильченко С.А. – «Знайомство» та «Готуємо смачну піцу», вихователь Валківського ДНЗ «Веселка» Кривинець І.В.  – «Етикет – правила культурного спілкування», вихователь Валківського ДНЗ «Веселка» Ярошева І.М. – «Йдемо в похід».
   Вихователі району прийняли активну участь у майстер-класах: «Інтелектуальні карти як засіб реалізації інтегрованого змісту освіти та формування світогляду дитини» (Н.В.Сіренко – вихователь-методист Валківського ДНЗ (ясла-садка) «Берізка»); «Технологія розгляду картин» (В.В.Лазаренко – вихователь  Валківського  ДНЗ (ясла-садок)  «Яблунька»); «Парк професій» (І.О.Бондаренко – вихователь Валківського  ДНЗ (ясла-садок)  «Берізка»); «Сучасний формат ігрової діяльності» (Н.В.Сіренко – вихователь-методист Валківського ДНЗ (ясла-садка) «Берізка»).
   Під час інформаційного блоку керівник Новомерчицького НВК Борщ О.І. ознайомила присутніх з реалізацією концепції Нової української школи та представила до уваги присутніх презентаційні матеріали з теми: «Наступність дошкільної та початкової освіти в умовах реалізації концепції Нової української школи».
   Практичним психологом А.В.Сьоміною з вихователями була проведена вправа «Подарунок» та на завершення районного методичного об’єднання проведено рефлексію учасників «Усе в твоїх руках».

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Обмін досвідом між закладами – учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках проектної ініціативи «Briсk mate»

                  

    Валківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» (завідувач Бородіна І.В.), який є  учасником проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія), 17 жовтня в рамках проектної ініціативи з обміну досвідом «Briсk mate» провів організовану навчальну діяльність з наборами LEGO для педагогів закладу-партнера «Нововодолазького санаторного навчального-виховного комплексу» Харківської обласної ради. На заході була присутня тренер проекту «Сприяння освіті» в Харківській області  Ганна Шварова.
   Педагоги закладу-партнера мали змогу познайомитися з дитячим садком, досвідом роботи закладу з LEGO-конструювання шляхом перегляду презентації «LEGO-життя у «Веселці» (вихователь-методист Зюбан Т.Г.) та інтегрованих занять: у ІІ молодшій групі «Допоможемо курчаті» (вихователь Вус С.А.), у середній групі «Українські LEGO-квіти для Галинки роблять діти» (вихователь Тарасевич Л.Л.) і музичну розвагу за участю батьків у старшій групі «Муха-Цокотуха» (вихователь Кривенець І.В.).
   Зустріч була змістовна та насичена емоційними враженнями.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Районні заходи до Всеукраїнського Дня дошкілля

    Сьогодні, 27 вересня, в залі пленарних засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля,  на яких вітали з професійним святом керівників, вихователів та ветерани галузі дошкільної освіти.
   Запрошених на районні урочистості  вітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, голова районної ради Віталій Оноша,Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, голова районної організації профспілки працівників освіти та науки України Ольга Бабенко та голова ветеранської організації освітян Тетяна Гамоліна.
   Спільними почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за сумлінну наполегливу працю, відповідальність та активне сприяння підвищенню якості освітнього процесу, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок і творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля відзначено:
- Семеняку Катерину Сергіївну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».
- Конєву Любов Сергіївну - завідувача Ков’язького ДНЗ «Ромашка».
- Терещенко Людмилу Михайлівну - завідувача Благодатненського ДНЗ «Ромашка».
- Коток Ксенію Миколаївну - завідувача Огульцівського ДНЗ «Калинка».
 
   Грамотами відділу освіти райдержадміністрації відзначено:
- Танько Галину Дмитрівну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».
- Бучну Світлану Вікторівну - завідувача Сніжківського ДНЗ «Ромашка».
- Халимон Анастасію Олегівну - заступника директора з виховної роботи Перекіпською навчально-виховного комплексу.
- Подоляку Олену Вячеславівну - вихователя Валківського ДНЗ «Веселка».
- Шальопу Наталію Миколаївну - кухаря Мельниківського ДНЗ.
- Усань Галину Костянтинівну - кухаря Валківського ДНЗ «Яблунька».
- Ракитянську Лілію Миколаївну - помічника вихователя Серпневого навчально-виховного комплексу.
- Цапенко Світлану Миколаївну - помічника вихователя Новомерчицького навчально-виховного комплексу.
- Дуброву Оксану Сергіївну - помічника вихователя Баранівського ДНЗ.
- Мейснер Олену Григорівну - помічника вихователя Шарівського ДНЗ «Перлинка».
- Манжелій Валентину Григорівну - помічника вихователя Костівського ДНЗ «Дзвіночок».
- Красюк Аллу Олексіївну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».
- Коробко Аллу Вікторівну - помічника вихователя Сидоренківаського ДНЗ «Барвінок».
- Дараган Тетяну Юріївну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».

   Почесні грамоти міської ради кращим представникам дошкілля міста вручив міський голова Валерій Скрипніченко.

  Освітяни висловили сердечну вдячність міському, селищним та сільським головам за фінансову підтримку та сприяння забезпеченню життєдіяльності закладів дошкільної освіти району, зміцнення матеріально-технічної бази місцевих дошкільних навчальних закладів.
  Яскравих емоцій, теплоти та щирої сердечності святковим урочистостям додали музичні вітання вихованців дитячих садків м. Валки «Берізка», «Веселка» та «Яблунька». А завершилося свято флешмобом «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні вихованців Валківського ДНЗ «Берізка» під щедрі оплески вдячних глядачів.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Нарада для завідувачів закладів дошкільної освіти та керівників навчально-виховних комплексів

    

   20 вересня 2018 року на базі Валківського ДНЗ «Веселка» (завідувач Бородіна І.В.) відбулася нарада для завідувачів закладів дошкільної освіти та керівників навчально-виховних комплексів.
   Згідно порядку денного було розглянуто ряд актуальних питань:   
- про результати оздоровлення дітей влітку 2018 року (Олійник Н.О., методист районного методичного кабінету);
- про результати проведення тарифікації педагогічних працівників (Лисяк З.І., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти);
- про підготовку закладів дошкільної освіти до роботи в осінньо-зимовий період (Стеценко Є.В., начальник господарчої групи відділу освіти);
- формування ігрової компетентності дошкільників через проектну діяльність з використанням LEGO технологій (Зюбан Т.Г., вихователь-методист Валківського ДНЗ «Веселка»;
- про участь у роботі засідань Школи молодого керівника ЗДО у м.Харків (Демченко Л.Ш., завідувач Барінівського ДНЗ);
- про участь у роботі обласної ради завідувачів ЗДО у 2017/2018 навчальному році (Тугай С.П., завідувач Шарівського ДНЗ «Перлинка»).

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Літньо-оздоровча кампанія у дошкільнят

 

    Літо – це та чудова пора, яка дає можливість відпочити та оздоровитися. З цією метою у 17 закладах дошкільної освіти, 4 дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів  та 1 філії з 01.06.2018 по 31.08.2018 року проходить літньо-оздоровча кампанія. У закладах оздоровлюється 873 дитини. Під час оздоровчого періоду у закладах спланована робота з педагогами, батьками та дітьми. Весело і цікаво вихователі організовують відпочинок дітей на свіжому повітрі. З дітьми проводяться різноманітні спортивні естафети, вікторини, розваги, екскурсії, пішохідні переходи, пошуково-дослідницька та театралізована діяльність.
    Вітаємо з літньо-оздоровчою кампанією – 2018!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Випускні свята у дошкільнят

        


    З 23 травня по 1 червня 2018 року у 22 закладах дошкільної освіти (17 закладів дошкільної освіти, 4 дошкільних підрозділи навчально-виховних комплексів та 1 філія)  пройшли випускні свята «Прощавай дитячий садок». От і настав той день, якого чекали ми всі - і дорослі, і діти-- випускний у наших дитячих садках - перший крок дитини у доросле життя. У святах взяли участь 247 дітей-випускників.
   Почесні гості взяли участь у святкових заходах, привітали маленьких випускників, висловили багато теплих, щирих побажань малечі,  їх батькам та вихователям
і вручили майбутнім школярам подарункові набори.
   Святково, урочисто, яскраво прикрашені зали, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки.
   Свята пройшли урочисто,  радісно, по-родинному тепло і незабутньо для випускників та їх рідних.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Спартакіада «Перший крок» для дітей 5-6 років життя серед ДНЗ та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

      

   29 травня 2018 року на базі Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей відбулася Спартакіада «Перший крок» для дітей 5-6 років життя серед дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району, в якому взяли участь 90 дітей з 12 дошкільних навчальних закладів та 3 навчально-виховних комплексів.
  Учасників свята вітали голова районної державної адміністрації В.І. Войтенко, голова  районної ради В.П. Оноша, перший заступник голови районної державної адміністрації Н.М. Осадча, начальник відділу освіти районної державної адміністрації В.В. Новосел, завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації В.П. Детюк, голова міської ради В.В. Скрипніченко та голови селищних та сільських рад.
   Вихованці дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-ви

Форма входу

Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz