Відділ освіти Валківської РДАПн, 22.10.2018, 01:58

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Дошкільна освіта | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [1569]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 

Вільні місця

Лист Міністерства освіти і Науки України від 25.07.2016р. № 1/9-396 "Про організацію навчально-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах"

Лист МОНУ від 02.06.2015 № 2/4-14-1100-15 "Про гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності"

Лист МОНУ від 08.05.2015 № 1/9-236  "Про надання пільг дітям з багатодітних сімей"

Лист МОН України  від 19.08.2011 р. N 1/9-634  "Інструктивно-методичні рекомендації "Про забезпечення взаємодії в освітній роботі з дітьми старшого дошкільного і молодшого шкільного віку""

Лист МОН України N 1/9-563 від 16.08.2010 р.  "Методичні рекомендації "Фізичний розвиток дітей в умовах дошкільного навчального закладу""

Лист МОН України № 1/9-666 від 27 вересня 2010 року "Про організацію роботи з дітьми п’ятирічного віку"

Лист МОН України № 1/9-431 від 17.08.2005 "Про організацію короткотривалого перебування дітей у дошкільних навчальних закладах"

Лист Міністерства освіти і науки України від 04.10.2007 р. №1/9-583 "Про систему роботи з дітьми, які не відвідують дошкільні навчальні заклади"

 
 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Обмін досвідом між закладами – учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках проектної ініціативи «Briсk mate»

                  

    Валківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» (завідувач Бородіна І.В.), який є  учасником проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія), 17 жовтня в рамках проектної ініціативи з обміну досвідом «Briсk mate» провів організовану навчальну діяльність з наборами LEGO для педагогів закладу-партнера «Нововодолазького санаторного навчального-виховного комплексу» Харківської обласної ради. На заході була присутня тренер проекту «Сприяння освіті» в Харківській області  Ганна Шварова.
   Педагоги закладу-партнера мали змогу познайомитися з дитячим садком, досвідом роботи закладу з LEGO-конструювання шляхом перегляду презентації «LEGO-життя у «Веселці» (вихователь-методист Зюбан Т.Г.) та інтегрованих занять: у ІІ молодшій групі «Допоможемо курчаті» (вихователь Вус С.А.), у середній групі «Українські LEGO-квіти для Галинки роблять діти» (вихователь Тарасевич Л.Л.) і музичну розвагу за участю батьків у старшій групі «Муха-Цокотуха» (вихователь Кривенець І.В.).
   Зустріч була змістовна та насичена емоційними враженнями.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Районні заходи до Всеукраїнського Дня дошкілля

    Сьогодні, 27 вересня, в залі пленарних засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля,  на яких вітали з професійним святом керівників, вихователів та ветерани галузі дошкільної освіти.
   Запрошених на районні урочистості  вітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, голова районної ради Віталій Оноша,Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, голова районної організації профспілки працівників освіти та науки України Ольга Бабенко та голова ветеранської організації освітян Тетяна Гамоліна.
   Спільними почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за сумлінну наполегливу працю, відповідальність та активне сприяння підвищенню якості освітнього процесу, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок і творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля відзначено:
- Семеняку Катерину Сергіївну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».
- Конєву Любов Сергіївну - завідувача Ков’язького ДНЗ «Ромашка».
- Терещенко Людмилу Михайлівну - завідувача Благодатненського ДНЗ «Ромашка».
- Коток Ксенію Миколаївну - завідувача Огульцівського ДНЗ «Калинка».
 
   Грамотами відділу освіти райдержадміністрації відзначено:
- Танько Галину Дмитрівну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».
- Бучну Світлану Вікторівну - завідувача Сніжківського ДНЗ «Ромашка».
- Халимон Анастасію Олегівну - заступника директора з виховної роботи Перекіпською навчально-виховного комплексу.
- Подоляку Олену Вячеславівну - вихователя Валківського ДНЗ «Веселка».
- Шальопу Наталію Миколаївну - кухаря Мельниківського ДНЗ.
- Усань Галину Костянтинівну - кухаря Валківського ДНЗ «Яблунька».
- Ракитянську Лілію Миколаївну - помічника вихователя Серпневого навчально-виховного комплексу.
- Цапенко Світлану Миколаївну - помічника вихователя Новомерчицького навчально-виховного комплексу.
- Дуброву Оксану Сергіївну - помічника вихователя Баранівського ДНЗ.
- Мейснер Олену Григорівну - помічника вихователя Шарівського ДНЗ «Перлинка».
- Манжелій Валентину Григорівну - помічника вихователя Костівського ДНЗ «Дзвіночок».
- Красюк Аллу Олексіївну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».
- Коробко Аллу Вікторівну - помічника вихователя Сидоренківаського ДНЗ «Барвінок».
- Дараган Тетяну Юріївну - помічника вихователя Валківського ДНЗ «Берізка».

   Почесні грамоти міської ради кращим представникам дошкілля міста вручив міський голова Валерій Скрипніченко.

  Освітяни висловили сердечну вдячність міському, селищним та сільським головам за фінансову підтримку та сприяння забезпеченню життєдіяльності закладів дошкільної освіти району, зміцнення матеріально-технічної бази місцевих дошкільних навчальних закладів.
  Яскравих емоцій, теплоти та щирої сердечності святковим урочистостям додали музичні вітання вихованців дитячих садків м. Валки «Берізка», «Веселка» та «Яблунька». А завершилося свято флешмобом «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні вихованців Валківського ДНЗ «Берізка» під щедрі оплески вдячних глядачів.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Нарада для завідувачів закладів дошкільної освіти та керівників навчально-виховних комплексів

    

   20 вересня 2018 року на базі Валківського ДНЗ «Веселка» (завідувач Бородіна І.В.) відбулася нарада для завідувачів закладів дошкільної освіти та керівників навчально-виховних комплексів.
   Згідно порядку денного було розглянуто ряд актуальних питань:   
- про результати оздоровлення дітей влітку 2018 року (Олійник Н.О., методист районного методичного кабінету);
- про результати проведення тарифікації педагогічних працівників (Лисяк З.І., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти);
- про підготовку закладів дошкільної освіти до роботи в осінньо-зимовий період (Стеценко Є.В., начальник господарчої групи відділу освіти);
- формування ігрової компетентності дошкільників через проектну діяльність з використанням LEGO технологій (Зюбан Т.Г., вихователь-методист Валківського ДНЗ «Веселка»;
- про участь у роботі засідань Школи молодого керівника ЗДО у м.Харків (Демченко Л.Ш., завідувач Барінівського ДНЗ);
- про участь у роботі обласної ради завідувачів ЗДО у 2017/2018 навчальному році (Тугай С.П., завідувач Шарівського ДНЗ «Перлинка»).

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Літньо-оздоровча кампанія у дошкільнят

 

    Літо – це та чудова пора, яка дає можливість відпочити та оздоровитися. З цією метою у 17 закладах дошкільної освіти, 4 дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів  та 1 філії з 01.06.2018 по 31.08.2018 року проходить літньо-оздоровча кампанія. У закладах оздоровлюється 873 дитини. Під час оздоровчого періоду у закладах спланована робота з педагогами, батьками та дітьми. Весело і цікаво вихователі організовують відпочинок дітей на свіжому повітрі. З дітьми проводяться різноманітні спортивні естафети, вікторини, розваги, екскурсії, пішохідні переходи, пошуково-дослідницька та театралізована діяльність.
    Вітаємо з літньо-оздоровчою кампанією – 2018!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Випускні свята у дошкільнят

        


    З 23 травня по 1 червня 2018 року у 22 закладах дошкільної освіти (17 закладів дошкільної освіти, 4 дошкільних підрозділи навчально-виховних комплексів та 1 філія)  пройшли випускні свята «Прощавай дитячий садок». От і настав той день, якого чекали ми всі - і дорослі, і діти-- випускний у наших дитячих садках - перший крок дитини у доросле життя. У святах взяли участь 247 дітей-випускників.
   Почесні гості взяли участь у святкових заходах, привітали маленьких випускників, висловили багато теплих, щирих побажань малечі,  їх батькам та вихователям
і вручили майбутнім школярам подарункові набори.
   Святково, урочисто, яскраво прикрашені зали, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки.
   Свята пройшли урочисто,  радісно, по-родинному тепло і незабутньо для випускників та їх рідних.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Спартакіада «Перший крок» для дітей 5-6 років життя серед ДНЗ та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

      

   29 травня 2018 року на базі Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей відбулася Спартакіада «Перший крок» для дітей 5-6 років життя серед дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району, в якому взяли участь 90 дітей з 12 дошкільних навчальних закладів та 3 навчально-виховних комплексів.
  Учасників свята вітали голова районної державної адміністрації В.І. Войтенко, голова  районної ради В.П. Оноша, перший заступник голови районної державної адміністрації Н.М. Осадча, начальник відділу освіти районної державної адміністрації В.В. Новосел, завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації В.П. Детюк, голова міської ради В.В. Скрипніченко та голови селищних та сільських рад.
   Вихованці дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів мали чудовий спортивний зовнішній вигляд, підготували емблему кожної команди. Спартакіада «Перший крок» була розпочата дошкільнятами Валківщини урочистим маршем, девізом та піснею.
   Діти-випускники змагалися у трьох різноманітних естафетах, а саме - естафета з м’ячем: І місце -  Валківський ДНЗ «Веселка», ІІ - Валківський ДНЗ «Берізка», ІІІ - Шарівський ДНЗ «Перлинка»; комбінована естафета: І - Валківський ДНЗ «Веселка», ІІ – Старомерчицький ДНЗ «Золотий півник», ІІІ - Валківський ДНЗ «Яблунька»; їзда на самокаті: І - Валківський ДНЗ «Веселка», ІІ – Старомерчицький ДНЗ «Золотий півник», ІІІ – Валківський ДНЗ «Берізка». За результатами кожної естафети відзначалися переможці.
   Загальнокомандну перемогу здобули вихованці Валківського дошкільного навчального закладу «Веселка», ІІ місце посіла команда Старомерчицького дошкільного навчального закладу «Золотий півник», ІІІ місце – Валківського дошкільного навчального закладу «Берізка».
   Переможці нагороджені грамотами, кубками, медалями. Усі учасники змагань отримали подарунки та солодощі. Висловлюємо щирі слова подяки за підтримку у проведенні заходу голові райдержадміністрації В.І. Войтенку та першому заступнику голови   райдержадміністрації Н.М. Осадчій, депутатам Валківської районної ради Олійнику Я.І та Лісовину  М. Я.,  Валківської міської  ради Харченку О.Л., приватним підприємцям Мельнику О.О. та Левченку  О.В.  

   Ростіть здорові, малюки! Дошкільнята, так тримати!!!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Показовий День безпеки дитини, комплексного об’єктового та протипожежного тренування

      17 травня 2018 року на базі Огульцівського дошкільного навчального закладу «Калинка» було проведено показовий День безпеки дитини (Коток К.М. - завідувач). На початку заходу була проведена вправа «Гостинний світлофор» (Олійник Н.О. - методист РМК) та екскурсія по закладу.
      Під час теоретично-практичного блоку завідувачі ДНЗ та керівники НВК мали змогу переглянути розвагу з дітьми різновікової групи та їх батьками «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває». В рамках даного блоку було проведено дві ввідні  «Обережно, аміак!» та проведено тренування з відпрацювання дій на випадок пожежі. Учасники семінару прийняли активну участь та  перевірили свої знання в ході проведення інтерактивно-розважальної гри «Хто кращий» з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дітей.
     Протягом інформаційного блоку завідувачем ДНЗ - Коток К.М. було представлено досвід роботи закладу «Навчаємося жити безпечно».
    Методист районного методичного кабінету Олійник В.М. надала методичні рекомендації щодо організації роботи з питань цивільного захисту у закладах дошкільної освіти.
    На завершення заходу була проведена вправа «Іскринки доброти» (Олійник Н.О. - методист РМК.).

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Всеукраїнський дитячий архітектурний проект за сприяння LEGO Foundation в Україні

    Валківський дошкільний навчальний заклад "Веселка" (завідувач – Бородіна І.В.) прийняв участь у Всеукраїнському дитячому архітектурному проекті "Водний світ" за сприяння LEGO Foundation в Україні. У рамках даного конкурсу дошкільний навчальний заклад перезентував свою проектну роботу "Кругообіг води  в природі або життя краплинки" у місті Дніпро та здобув перемогу у номінації "Вода і Всесвіт".  Лищенко Т.Л. - куратор проекту отримала диплом.
ВІТАЄМО з перемогою!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Районний семінар з LEGO-конструювання для вихователів закладів дошкільної освіти (НВК)

   

   20 квітня 2018 року на базі Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району Харківської області (завідувач Бородіна І.В.) пройшов районний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти «Клуб веселих цеглинок LEGO-грай».
   Семінар розпочався вправою «Цеглинка сподівання». Під час науково-практичного блоку вихователь-методист - Зюбан Т.Г. виступила з презентацією «Формування національно-патріотичної свідомості дошкільників засобами LEGO-технологій» та представила відеопрезентацію «Древнє місто молоде – незабутні Валки».
   Протягом практичного блоку слухачі мали змогу переглянути розвагу з батьками у середній групі «Колобок» (вихователь - Кривенець І.В.), розвивальну-гру заняття у старшій групі «Сонечко» «В LEGO граємось, з LEGO розвиваємось» (вихователь - Барна А.В.), розвивальну гру у старшій групі «Горобинка» «Чарівний світ Космосу» (вихователь - Багмут Л.А.) та прийняли активну участь у майстер-класах «Від цеглини до цеглинки – у майбутнє України» та «Водний світ», де змогли попрацювати в команді та побували з допомогою LEGO конструктора моделі фонтану, акваріуму, пароплава та презентували їх.
   В рамках даного семінару Валківський ДНЗ «Веселка» ознайомив з відеопрезентацією «Вода в житті людини», мультиплікаційним фільмом «Кругообіг води в природі, або життя Краплинки», твором-есе «Роль архітектурного проекту «Водний світ» у нашому закладі», які були представлені на Всеукраїнському архітектурному проекті «Водний світ».
   Своїми враженнями від семінару слухачі поділилися під час вправи «Сонце радості».
   Всі присутні протягом заходу отримали масу позитивних емоцій, задоволення та новий досвід, який будуть втілювати зі своїми вихованцями та їх батьками.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та керівників навчально-виховних комплексів

   19 квітня 2018 року на базі відділу освіти відбулася нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та керівників навчально-виховних комплексів.
   В ході наради розглянули п’ять питань:
1. Про підсумки проведення І туру районного  конкурсу «Кращий вихователь Валківщини» у 2018 році (Олійник Н.О. – методист РМК).
2. Про підсумки атестації педагогічних працівників  закладів дошкільної освіти у 2017/2018 навчальному році (Заворотня Н.М. – методист РМК).
3. Про підготовку проведення оздоровчого періоду у 2017 році (Олійник Н.О.– методист РМК).
4. Про результати огляду будівель закладів дошкільної освіти (Стеценко Є.В. – начальник господарчої групи відділу освіти).
5. Про стан відвідування дітьми закладів дошкільної освіти району (Олійник Н.О. – методист РМК).

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Методичний семінар-тренінг для фахівців дошкільної освіти

 

   12 -13 квітня 2018 року на базі Валківського ДНЗ «Веселка» (завідувач Бородіна І.В.) відбувся  методичний семінар-тренінг щодо впровадження проекту «Впевнений старт» (освітня програма для дітей старшого дошкільного віку та навчально-методичне забезпечення) для завідувачів ДНЗ,вихователів-методистів, вихователів ДНЗ (НВК).
    Метою заходу було показати переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплектом «Впевнений старт».
Під час організаційного блоку практичним психологом Валківського ДНЗ «Веселка» - Дем’яненко С.О. проведено вправи «Слово настрою», «Асоціації», яка створила доброзичливу атмосферу та налаштувала педагогів на творчу , плідну діяльність.
   Тренерами  Вус С.А., Попельнух О.П. – вихователями Валківських ДНЗ «Веселка», «Яблунька» проведено анкетування «До», руханку «Єднаймося» та визначені  правила  проведення семінару-тренінгу.
   У ході науково-практичного блоку тренерами  через  презентаційні матеріали   представлено зміст (теоретичне підгрунтя) та практичне використання всіх складових навчально-методичного комплекту – «Впевнений старт: «Книга для вихователя», «Книга для дошкільника», «Альбом з художньо-творчої діяльності», «Книга для батьків» та інформаційний портал. В рамках даного блоку  музичним керівником  Валківського ДНЗ «Веселка» Дудкою С.В.  з вихователями проведено  ритмічні руханки «Побажаємо добра», «Малюємо світ».
   Протягом практичного блоку педагоги мали змогу змоделювати та продемонструвати на основі планування «Впевнений старт: «Книга для вихователя» різні форми роботи з дітьми упродовж дня за певною темою: «Коло друзів». Педагоги відзначили значні переваги програмно-методичного комплекту «Впевнений старт».
     Під час  підсумково-рефлексійного блоку тренерами  проведено анкетування «Після» та практичним психологом (Демяненко С. О.) вправу «Коло вражень».

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо з перемогою!

ТАРАСЕВИЧ Любов Леонідівна - вихователь Валківського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) “Веселка”  Валківської міської ради Валківського району Харківської області (завідувач ДНЗ Бородіна І.В.), яка посіла І місце в ІІ (обласному) турі конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році у номінації «Вихователь різновікової групи». Любов Леонідівна на високому методичному рівні пройшла всі етапи Конкурсу: порт фоліо учасника; опис педагогічного досвіду; написання фахової контрольної роботи; проведення практичного заняття з дітьми різновікової групи.
Вітаємо з перемогою!

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Районне методичне об’єднання з художньо-продуктивної діяльності  для вихователів  ДНЗ (НВК)

   30 березня 2018 року на базі Сидоренківського ДНЗ (дитячий садок) «Барвінок» відбулося районне методичне об’єднання з художньо-продуктивної діяльності  для вихователів  ДНЗ (НВК) за темою: «Світ української кераміки. Косівський розпис». Учасників заходу щиро вітав  голова Сидоренківської сільської ради Дригайло С.Ф.   Під час організаційного блоку з вихователями району була проведена вправа «Мальовничі Карпати» (методист РМК - Олійник Н.О.) та проведена екскурсія по дошкільному навчальному закладу (завідувач Сидоренківського ДНЗ «Барвінок» - Неділько Н.М.).    
   В рамках науково-практичного блоку вихователями було переглянуте інтегроване заняття у різновіковій групі «Маленькі гуцули» (вихователь Сидоренківського ДНЗ  «Барвінок» - Чопик Л.Б.). В нетрадиційній формі проведено самоаналіз та аналіз заняття (методист РМК, Олійник Н.О.).  Під час даного блоку було представлено презентаційні матеріали «Косівська мальована кераміка – диво Гуцульщини» (вихователь Костівського ДНЗ «Дзвіночок» - Майбурова Н.А),  «Косівська іграшка» (вихователь Баранівського ДНЗ  - Старусьова Д.С.) та проведено відеоролик «Диво Гуцульлщини» (вихователь Сидоренківсього  ДНЗ «Барвінок» - Чопик Л.Б.).
    Протягом  практичного блоку вихователі мали змогу прийняти активну участь в чотирьох майстер-класах: «Світ української кераміки» (вихователь Валківського ДНЗ «Яблунька» - Конікова О.Ю., викладач образотворчого мистецтва Валківської  РКДШМ - Коваль О.Ю.), «Королева квітів», «Великодня писанка – сувенір у стилі канзаши» (вихователі Сидоренківського  ДНЗ «Барвінок» - Костяк С.А., Чопик Л.Б.)    
    Вихователі із задоволенням переглянули виставку  на якій були представлені власноруч виготовлені  вилекодні сувеніри.
    Під час підсумково-рефлексійного блоку з вихователями  була проведена вправа «Там де гори й полонини» (методист РМК - Олійник Н.О.).

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Фестиваль «Перлини педагогічн

Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz