Гостей: 1
Користувачів: 0

15:51
50 - ті районні туристські змагання школярів

2-3 червня 2016 року відбулися 50-ті районні туристські змагання, у яких взяли участь близько 50 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Валківщини. Метою змагань є залучення учнівської молоді до активної туристсько-краєзнавчої роботи та формування здорового способу життя.
   Учасники змагань демонстрували уміння та навички з техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування, уміння розпалювати вогнище та в’язати туристські вузли. Переможцями на туристській смузі перешкод стала команда № 2 Ков’язького навчально-виховного комплексу, ІІ місце зайняла команда Гонтів’ярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, на ІІІ місці команда Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У змаганнях зі спортивного орієнтування перемогу здобула команда Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце – команда №2 Ков’язького навчально-виховного комплексу, ІІІ місце – команда Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У змаганнях з туристських навичок переможцями стала команда №2 Ков’язького навчально-виховного комплексу, ІІ місце посіла команда Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, на ІІІ місці команда  Гонтів’ярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
   У загальнокомандному заліку переможцями стала команда №2 Ков’язького навчально-виховного комплексу, на ІІ місці команда Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, на ІІІ місці – Гонтів’ярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Категорія: Поточні події | Переглядів: 415 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0