Відділ освіти Валківської РДАСр, 19.12.2018, 18:11

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [1668]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
admin

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Змагання з легкої атлетики
08:20
Змагання з легкої атлетики

                     

     10 жовтня 2018 року на місцевому стадіоні відбулися змагання з легкої атлетики в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя». Участь у змаганнях взяли 17 загальноосвітніх навчальних закладів району. Всього 112 учнів. Змагання особисто-командні.  До програми змагання увійшли: біг 60 м хлопці та дівчата, стрибок в довжину з розбігу хлопці та дівчата, біг 200 м дівчата, біг 400 м. хлопці.
    В особистому заліку з бігу на 60 м. серед дівчат І місце зайняла Беяр Ніка (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце посіла  Ольховська Єлизавета (Валківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце – Савченко Ольга (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.).  
   В особистому заліку з бігу на 60 м. серед хлопців І місце зайняв Іванський Тимофій (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ-ІІІ місце розділили хлопці Валківського ліцею Коляда Данило та Бугай Денис.
   У стрибках в довжину з розбігу серед дівчат кращий результат у Сльоти Анастасії (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ-ІІІ місце у Бондаренко Єлизавети (Гонтів’ярська філія) та Дундук Ангеліни (Валківська ЗОШ І-ІІІ ст.). Серед хлопців І місце посів  Бугай Денис (Валківський ліцей), ІІ – Коляда Данило (Валківський ліцей), ІІІ місце у Проненка Артема (Шарівський ліцей).
    У змаганнях з бігу на 200 м. серед дівчат з найкращим часом подолала дистанцію Лічман Аміна (Серпневий НВК), другий результат  у Беяр Ніки (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.) ,третій – Занько Карини (Сніжківська ЗОШ І-ІІІ ст.). Найшвидшим спортсменом з бігу на 400 м. серед хлопців виявився Губський Дмитро (Мельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) , ІІ місце у  Іванського Тимофія (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце у Коляди Данила (Валківський ліцей).
    В загальному заліку серед закладів І групи І місце зайняли спортсмени Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст.,  ІІ місце - Валківського ліцею імені О. Масельського,  ІІІ місце – Валківської ЗОШ І-ІІІ ст.
    Серед  закладів ІІ групи І місце вибороли учні Мельниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Високопільської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце – Серпневого НВК.

 

Категорія: Поточні події | Переглядів: 101 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz