Відділ освіти Валківської РДАСр, 22.05.2019, 12:40

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ПЗОВ "Ялинка" | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [1870]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Ялинка"

 

Інформація про позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка»

Літній відпочинок у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» - це весело, цікаво, пізнавально і корисно!
Приїжджайте до нас, ми чекаємо вас!

Орієнтовний графік роботи влітку 2019 року:
І зміна з 04.06. по 24.06.2019 року.
ІІ зміна з 02.07. по 22.07.2019 року.
ІІІ зміна з 30.07. по 19.08.2019 року.

 

Вартість путівки – 5800 грн.
Кількість днів в путівці – 21

Із автостанції № 2 м.Харкова (Центральний ринок) до закладу можна дістатися, доїхавши автобусом (маршрут «Харків-Валки») до м.Валки (зупинка «Автостанція»). Із автостанції до табору можна доїхати рейсовим автобусом на Нову Водолагу або на таксі.

З метою придбання путівок можна звернутися за адресою: Харківська область, м.Валки, вул.Харківська, 7 (відділ освіти) або за телефоном (05753) 5  25  59 (головний спеціаліст відділу освіти).

Адреса розташування закладу: Харківська область, Валківський район, с.Піски, вул.Соснова, 10-а.
Телефон ПЗОВ «Ялинка» (05753) 5  12  38
Факс відділу освіти (05753) 5  11  30
E-mail  відділу освіти: pr.valki@dniokh.gov.ua

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Інформаційно-аналітична довідка дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка»

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення заходу до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом

   21 липня 2017 року Валківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в ПЗОВ «Ялинка» було проведено захід до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом. З дітьми проведено бесіду на тему: «Гепатит ближче, ніж ви думаєте», «Гепатит А – це хвороба немитих рук». Обговорено шляхи передачі хвороби та способи уникнення зараження вірусом гепатиту. Також проведено дидактичні ігри про здоров’я та здоровий спосіб життя, вікторину «Все залежить від тебе». Захід пройшов у невимушеній, позитивній атмосфері. Всі діти брали активну участь у іграх, отримали позитивний настрій.
   Мета заходу насамперед підвищення інформованості про дане захворювання, шляхи його поширення,  методи діагностики, стратегії доступного лікування і можливої профілактики. Широка розповсюдженість та висока хронізація цього інфекційного захворювання визначають необхідність кожному з громадян осмислити свою поведінку для убезпечення від ризиків серйозних захворювань, використання можливостей профілактики методами імунізації, ведення здорового способу життя.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення шоу-програми «Міс Ялинка – 2017

   19 липня у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» пройшла шоу-програма «Міс Ялинка – 2017»
   На звання претендували: з ІІІ загону – Матеренко Софія та Міхалькевич Вікторія, з ІІ загону – Ольховська Анна, з І загону – Білецька Аліна, Атаманенко Карина, Онищук Олександра та Онищук Єлизавета
   Компетентне журі оцінювало чарівність, ерудованість, граційність дівчат в наступних змаганнях: «Візитка»,  «Дефіле», «Ерудит», «Мій талант» та «Вальс».
  За силою оплесків та вигуків глядачів було визначено «Міс глядацьких симпатій». Нею стала Ольховська Анна. А журі, підрахувавши загальну суму балів, визначило переможниць в кожній номінації:
• «Міс Усмішка» - Міхалькевич Вікторія»,
• «Міс Тендітність» - Матеренко Софія,
• «Міс Стриманість» - Атаманенко Карина,
• «Міс Ерудованість» - Онищук Олександра,
• «Міс Чарівність» - Ольховська Анна,
• «Міс Грація» - Онищук Ліза.
  А найпочесніше звання «Міс Ялинка – 2017» отримала Білецька Аліна (І загін). Вітаємо переможницю та всіх учасниць!
  Всі активні вболівальники табору отримали солодкі подарунки.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Візит пожежного інспектора

   18 липня у табір завітав головний інспектор Дорошенко Володимир Сергійович з метою проведення заходу «Знавці пожежної справи». З дітьми позаміського табору «Ялинка» були проведена вікторина «Небезпека поруч», конкурс малюнків та конкурс «Назви гриби».
   Також представниками пожежної інспекції проведена перевірка знань  та обов’язків педагогічного колективу щодо питань пожежної безпеки.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення ігрової програми «Українському роду нема переводу»

    Ввечері 17 липня було проведена ігрова програма під назвою «Українському роду нема переводу», на яку завітали заступник голови Валківської районної державної адміністрації Осадча Наталія Миколаївна та начальник відділу освіти Валківської РДА Новосел Вікторія В’ячеславівна.
   Компетентне журі оцінювало домашнє завдання дітей: інсценізацію української пісні, запальний український танок та щирий український гумор. Окрім того діти також демонстрували свої знання козацької історії в змаганні «Ерудит», та спритність, швидкість і взаємодопомогу у естафетах «Передай ядро» та «Втеча з полону».
    А в кінці заходу діти усіх загонів порадували присутніх українською піснею в змаганні «Переспівай товариша».
    За підсумками заходу, і місце отримав ІІ загін «Міньойни», ІІ місце – І загін «Дикий мед» і ІІІ місце – ІІ загін «Селфі».

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Відвідування Дідової долинки

   18 липня вихованці Позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Ялинка» відвідали Дідову долину. Невеличкий екскурс в трагічне минуле Валківщини провела керівник музею бойової слави Валківського ліцею імені О.Масельського Губська Наталія Віталіївна.
   Зараз на Дідовій Долині  ніщо не нагадує про минуле. Трави і польові квіти, молодий лісок буяють на тому місці, де колись трагічно обірвались сотні прекрасних доль. Вічна пам'ять про ті страшні події і гордість за героїчний подвиг звичайних  людей повинні навічно оселитися в серцях і душах нинішньої молоді і багатьох майбутніх поколінь.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення заходу «Спорт для всіх»

   17 липня до дітей позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Ялинка» завітали представники з Харківської обласної комунальної установи «Спорт для всіх».
   В рамках програми «Олімпійське літо 2017» з вихованцями табору були проведені спортивні змагання.
   Діти змагалися в умінні вести м’яча клюшкою, стрибати на скакалці та запускати фрісбі. Але найцікавішим було змагання з перетягування канату.
   Усі діти отримали грамоти за участь, а команди, які зайняли І, ІІ та ІІ місця ще й отримали медалі.  Вітаємо переможців!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення конкурсу «Малюнок на асфальті» та розважального шоу «Космодром»

    В першій половині дня 16 липня вихованці  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка» прикрашали свій табір яскравими малюнками. Для загонів був організований конкурс «Малюнок на асфальті» і незабаром на доріжках табору з’явилися Міньойони,  казкова Мальвіна, та яскравий велосипед.
    Ввечері до мешканців табору «Ялинка» завітали справжні інопланетяни. Вихованці  позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Ялинка» взяли участь у розважальному шоу «Космодром». Кожна команда представила глядачам свою планету, свій прапор та мову, представила танок і пісню: І загін розповів про планету Гагара, ІІ загін – про планету Кенді Пленет, а ІІІ – про планету Анімалія. Розповіді про планети були такими захоплюючими, що визначити, хто був найкращий не було можливості і всі команди отримали нагороду.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення конкурсу «Композиція з природного матеріалу» та шоу «Хто зверху»

    15 липня 2017 року у позаміському таборі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» пройшов конкурс «Композиція з природного матеріалу» та шоу «Хто зверху».
    Вранці діти за допомогою шишок та природного матеріалу викладали композицію « Мій улюблений герой». Кожен загін підійшов до роботи творчо і з фантазією, діти збирали шишки та викладали задуманий малюнок.
    А  вечері пройшло розважальне шоу «Хто зверху?!», в якому змагалися між собою команда хлопчиків та команда дівчаток. Команди вирішували одвічне питання, хто кращий – хлопці чи дівчата. Вони змагалися в наступних конкурсах: «Збери слово», «Розстав по порядку», «Ерудит» та «Обмін ролями». В загальному підсумку, команда хлопчиків набрала найбільшу кількість балів.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення конкурсу «Містер ЯЛИНКА»

   Ввечері 14 липня у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» пройшов конкурс «Містер Ялинка – 2017»
   За звання боролися 5 хлопців: Рудий Ілля, Минко Дмитро, Слив’як Богдан, Китриш Антон та Крупка Богдан.
  Компетентне журі оцінювало сміливість, галантність, мужність, вихованість та ерудованість учасників у наступних конкурсах: «Презентація», «Спортивний», «Мій талант», «Ода табору», «Признання в коханні», «Переведи дівчину через струмок»  та «Ерудит».
   За оплесками глядачів був визнаний «Містер глядацьких симпатій» - Крупка Богдан. «Містером Ерудованість» став Дмитро Минко, «Містер Галантність» - Ілля Рудий, «Містер Усмішка» - Антон Китриш, «Містер Шарм» - Богдан Слив’як. А найпочесніше звання «Містер Ялинка – 2017» виборов Богдан Крупка.
   Вітаємо переможця та учасників!
   Всі активні вболівальники табору отримали солодкі подарунки.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Свято футболу

   

   18 липня 2017 року у ПЗОВ  "Ялинка" відбулось свято футболу. До маленьких  відпочивальників завітала команда "Дружба" у складі голови райдержадміністрації В.І. Войтенка, голови районної ради В.П. Оноші, начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації І.В. Горошка, начальника господарської групи відділу освіти райдержадміністрації Є.В. Стеценка, директора Валківської ДЮСШ "Спорт для всіх" В.В. Мельника,  тренера ДЮСШ "Спорт для всіх" В.П. Детюка.
Команда юних відпочивальників: Китриш Антон, Крупка Богдан, Шишка Микола, Герус Максим, Курисько В'ячеслав, Макаренко Богдан, Марющенко Назар.
   Рахунок гри 1:1. В серії пенальті перемогу отримала з рахунком 3:2 команда "Дружба".
  Команди були нагороджені кубками та медалями. Свято "Футболу" відбулося!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення економічної пізнавально-розважальної гри «Ярмарок"

   14 липня у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку пройшла економічна пізнавально-розважальна гра «Ярмарок».
   Діти     всіх загонів розмістили свої станції, на яких пропонували послуги манікюру, тату, масажу, боді-арту, послуги таксі тощо. Вихованці І загону влаштували навіть своє власне міні-казино.
   Учасники заходу мали можливість як заробляти гроші, так і купувати послуги та товари, які пропонували інші загони.
   Найбільша сума коштів була у І загону, друге місце посів ІІ загін і ІІІ місце – ІІІ загін.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проведення бісероплетіння

 

     14 липня 2017 року  у позаміськомуо закладі оздоровлення і відпочинку «Ялинка» побувала керівник гуртка «Бісероплетіння» Валківського Будинку дитячої та юнацької творчості – Вистороп Тетяна Миколаївна.
     Для вихованців І загону був проведений майстер-клас по виготовленню оберега на вдачу за допомогою вузолоплетіння. Діти із задоволенням виплітали вузли та вкладали в свої поробки лише гарні думки та почуття.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Профорієнтаційний захід для дітей

       

     12 липня 2017 р. на базі дитячого табору відпочинку «Ялинка» відбувся профорієнтаційний захід, який провели фахівці Валківського РЦЗ. Форма заняття – цікава квест-гра. Дітей чекала мандрівка по станціям: «Хто є хто?», «Відгадайка», «Азбука країни професій», «Асоціації». Під час проходження станцій учасники відновлювали в пам’яті професії, які знають та пізнавали нові, класифікували професії за знаряддями праці, розгадували цікаві кросворди, за допомогою міміки і жестів демонстрували та відгадували професії. Творчо і креативно учасники команд підійшли до останнього завдання підготовки презентації та агітаційної кампанії щодо необхідності та важливості отримання професій «вчителя», «тракториста».  Провівши цікаво та весело час, діти стали на сходинку вище до реалізації своєї мрії - бути успішними в професійному визначенні, а значить і в житті. 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Візит  гостей

 

    12 липня до позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Ялинка» завітали гості: український бандурист з Полтавщини Віталій Мороз (голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта»), організатор Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Віталій Янов, заслужений тренер України з кікбоксингу – Юрій Кохановський. Спонсором цієї поїздки виступив представник української страхової компанії «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» - Сергій Березовський.
    Гості познайомили дітей з умовами та організацією проведенням патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), провели з дитячим колективом табору «Ялинка» козацькі ігри, вікторину про козаків та розповіли легенду про виникнення українського народного музичного інструменту – бандури та показали, як раніше козаки використовували звуки сопілки,  збираючись до гурту.
    А для дітей, бажаючих прийняти участь у спортивних заходах, був проведений майстер-клас з кікбоксингу.
Закінчилася зустріч в тісному дружньому колі біля вогнища українськими піснями під бандуру. Тільки разом ми змінимо на краще національно-патріотичне виховання в Україні.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Розваги "В гостях у казки"

   11 липня у таборі "Ялинка" пройшла розвага "В гостях у казки". Дітям необхідно було проявити ерудованість, спритність та свої таланти. Вихованці відвідували станції, на яких необхідно було вирішити завдання казкових героїв.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Спортивні змагання

    11 липня в таборі «Ялинка» були проведені спортивні змагання. Діти  малим змогу показати у змаганнях силу, витривалість, спритність та швидківсть.  Перемогу здобули діти І загону - "Дикий мед".

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Захід "Авіашоу"

     10 липня  в таборі "Ялинка" пройшов захід під назвою "Авіашоу". Діти мали можливість познайомитися з професіями, пов’язаними з літаками та взяти участь у змаганнях штурманів, таможні, стюардес, пілотів тощо.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Турнір з шашок, настільного тенісу та естафетних змагань

    10 липня у позаміському оздоровчому закладі "Ялинка" відбувся турнір з шашок, настільного тенісу та естафетні змагання, які провів інструктор з фізичного виховання Слив'як І.І.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Захід "ТурГрад"

    9 липня у ПЗОВ «Ялинка» відбувся захід під назвою "ТурГрад", в якому діти виявляли свої вміння орієнтуватися на місцевості, долати перешкоди та надавати першу допомогу.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Творчий фестиваль "Дебют загону"

   9 липня у ПЗОВ «Ялинка» пройшов творчий Фестиваль "Дебют загону", в якому усі загони представляли свою візитку, пісню та таночок.
   ІІІ загін -  "Міньйони", ІІ загін -  "Селфі", І загін -  "Дикі бджоли".

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Танцювальний конкурс


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Представники Поліції нагадали дітям правила безпечної поведінки

         8 липня до дітей завітали представники Поліції, які нагадали дітям правила безпечної поведінки та дали можливість оглянути поліцейську машину.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Змагання «Веселі старти»

 

    8 липня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» пройшли змагання «Веселі старти» в яких брали участь збірна команда дітей загонів та команда вожатих, які «перетворилися» на казкових героїв.
   Учасники змагань здобували перемогу в надзвичайно цікавих та веселих естафетах, в яких окрім спритності та сили, вони виявляли командний дух, витримку та вміння діяти разом.
   З рахунком 7 : 5 перемогла команда дітей, але вболівальники оплесками та кричалками підтримали усіх учасників заходу.
   Ввечері у таборі пройшло танцювальна розвага «Танцюємо разом». Загони змагалися між собою у вмінні танцювати таночки різних стилів, повторювати танцювальні рухи та у знанні взагалі танців.  Найкращими виявилися діти ІІІ загону. На другому місці – діти І загону, і на ІІІ місці були діти ІІ загону.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Свято Івана Купала

 

        7 липня вихованці табору відзначили Івана Купала веселими конкурсами та змаганнями.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Святкове відкриття оздоровчої табірної зміни

    Дитячий табір – найкраща можливість не просто весело провести час, а й повноцінно оздоровитись, загартуватись, познайомитись з новими друзями.
   6 липня  у ПЗОВ «Ялинка» урочисто й святково пройшло свято відкриття табірної зміни. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації В.І. Войтенко, голова районної ради В.П. Оноша, заступник голови райдержадміністрації Н.М. Осадча, начальник відділу освіти В.В. Новосел, депутати районної ради.
   Відповідно до плану відпочинку на дітей чекають цікаві конкурси та розваги, спортивні змагання, різноманітні  заходи, веселий відпочинок в колі друзів. А вожаті в свою чергу зроблять все, щоб літні канікули залишили в школярів незабутні враження.
   Свято розпочалося з урочистої лінійки, на якій всі загони виголосили назви та девізи. Після лінійки відбувся святковий концерт, на якому  діти демонстрували свої здібності танцювати, співати, розповідати вірші.
   Під час урочистостей прозвучало безліч вітань, щирих побажань, теплих слів вдячності причетними до організації відпочинку.

______________________________________________________________________________________________________________

Розпочав свою роботу ПЗОВ "Ялинка"

 

Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz