Головна
Реєстрація
Вхід
Вт
02.03.2021
13:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [2344]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  

14:43
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ВІТАЄМО переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, якими за результатами перевірки  журі стали:
серед учнів 6 класів:
І місце - Білецька Анастасія В`ячеславівна, Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області;
ІІ місце - Коляда Дмитро Юрійович, Баранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської області;

серед учнів 7 класу:
І місце - Антонюк Анжеліка Василівна, Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області;
ІІ місце - Остапенко Віталій Вікторович, Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області ;
ІІІ місце - Чертов Єлісей Миколайович, Огульцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської області;

серед учнів 8 класу:
І місце - Клочко Марія Сергіївна, Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області;
ІІ місце - Більський Владислав Андрійович, Ков`язький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області;
ІІІ місце - Ковальов Євген Олександрович, Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської області;

серед учнів 9 класу:
І місце - Білецька Аліна Романівна, Гонтів`ярська філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області;
ІІ місце - Кохан Владислав Олександрович, Високопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської області;
ІІІ місце - Лойко Денис Констянтинович, Ков`язький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області;

серед учнів 10 класу:
І місце - Микитченко Анастасія Романівна, Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської області;
ІІ місце - Федів Анастасія Василівна, Старомерчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської області;

серед учнів 11 класу:
І місце - Катрич Карина Олександрівна, Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Валківської районної ради Харківської області;
ІІ місце -  Підпорінова Анастасія Олександрівна, Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області.

 

Категорія: Поточні події | Переглядів: 430 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Календар

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz