Відділ освіти Валківської РДАЧт, 20.06.2019, 04:54

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [1909]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Січень » 13 » Підсумки роботи позашкільних навчальних закладів Валківського району за 2011 рік
16:23
Підсумки роботи позашкільних навчальних закладів Валківського району за 2011 рік
За підсумками роботи позашкільних навчальних закладів Валківського району за 2011 рік маємо певні досягнення вихованців та педагогічних працівників Валківського Будинку дитячої та юнацької творчості:
Подяка Харківської обласної станції юних туристів
за допомогу в організації та проведенні обласного семінару керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів «Сучасні народні ремесла Валківщини»
Диплом І ступеня
Гончарова Анна – переможець обласної виставки – конкурсу робіт гуртківців початкового технічного моделювання у номінації «Вироби в техніці оригамі та паперопластики» (керівник Кодацька С.О.)
Почесна грамота Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта»
Лебідь Юлія - ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі екологічних проектів «Вирішення регіональних екологічних проблем» в секції «Охорона та збереження природної та культурної спадщини України» (керівник Полякова Н.В., гурток «Юний еколог»)
Диплом ІІ ступеня
Косенко Тетяна – переможець обласної виставки кращих робіт юннатів «Щедрість рідної землі» за напрямом «Практична праця та дослідницька робота в галузі лісового господарства» (Оспіщева С.І., керівник гуртка «Юний еколог»)
Диплом учасників Четвертого Міжнародного фестивалю танцю «ART – Bomb»
Танцювальний колектив «Фієста» - срібні призери фестивалю (керівник Ніколенко О.М.)
Грамота за перемогу у Харківській обласній щорічній виставці традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини»
Іванська Дарія - І місце у номінації «Традиційне бісероплетіння» (керівник Кодацька С.О.) Шульжик Ірина - ІІ місце у номінації «Традиційне бісероплетіння» (керівник Кодацька С.О.) Диплом учасників Харківського обласного фестивалю дитячої творчості
Танцювальний колектив «Фієста» - переможець Харківського обласного фестивалю юних виконавців «Весняні дзвіночки-2011» (керівник Ніколенко О.М.)
Вокально – інструментальний ансамбль «Сузір’я» - переможець Харківського бласного фестивалю юних виконавців «Весняні дзвіночки-2011» (керівник Мезерний О.А.)
Досягнення вихованців та педагогічних працівників Валківського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді:
- Бондаренко Дмитро та Шаригіна Ганна – лауреати Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл «України». конкурсу (керівник Корецька Н.П.)
- гурток «Юні музеєзнавці» Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Губська Н.В.) – переможці Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
- Бондаренко Дмитро ( керівник Корецька Н.П.), член гуртка «Юні музеєзнавці» - переможець Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
- Чешко Юлія, учениця 8 класу Сидоренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Карнаух Л.П.) – переможець Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
- Винокурова Олександра, вихованець історико-краєзнавчого гуртка - лауреат Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
- Ткаченко Андрій- вихованець історико-краєзнавчого гуртка - лауреат Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
- Маркарян Анастасія – вихованка історико-краєзнавчого гуртка - лауреат Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
- команда старшої вікової групи Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - І місце на станції «Фольклор і етнографія» в X обласному зльоті юних туристів-краєзнавців та ІІ місце на станції «Історичне краєзнавство», ІІІ місце в змаганнях з туристських навичок. В загальнокомандному заліку посіла 7 місце.
Переможці обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учасників МАН:
 - Гребінник Дмитро – учень 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського – ІІ місце в секції «Історичне краєзнавство» (Керівник Губська Т. В., гурток «Історичне краєзнавство»)
- Цибульник Тетяна – учениця 11 класу Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в секції «Історичне краєзнавство» (керівник Полякова Н. В., гурток «Екологічне краєзнавство»)
- Більський Олександр – учень 11 класу Новомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце в секції «Релігієзнавство та історія релігії» (гурток «Історичне краєзнавство», керівник Корецька Н.П.)
- Рудь Єлизавета, учениця 11 класу Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце в секції «Соціологія» (гурток «Літературне краєзнавство», керівник Войтенко Н.М.).
Переглядів: 424 | Додав: ZaloginaNM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz