Відділ освіти Валківської РДАВт, 24.10.2017, 02:06

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [1002]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Змагання з легкої атлетики
07:59
Змагання з легкої атлетики

   11 жовтня 2017 року на місцевому стадіоні відбулися змагання з легкої атлетики в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя». Участь у змаганнях взяли 17 загальноосвітніх навчальних закладів району. Змагання особисто-командні.  До програми змагання увійшли : біг 60 м хлопці та дівчата, стрибок в довжину з розбігу хлопці та дівчата, біг 200 м дівчата, біг 400 м хлопці.
    В особистому заліку з бігу на 60 м серед дівчат І місце зайняла Беяр Ніка (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ-ІІІ місце розділили між собою учениці Валківського ліцею Шаповал Мар’я та Харченко Анастасія.
   В особистому заліку з бігу на 60 м серед хлопців І місце зайняв Іванський Тимофій (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Вольвач Євген (Мельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Воронін Артем (Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
   У стрибках в довжину з розбігу серед дівчат кращий результат у Сльоти Анастасії (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце у Шаповал Мар’ї (Валківський ліцей), ІІІ місце  - Беяр Ніка (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.). Серед хлопців І місце посів  Іванський Тимофій (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ - Вольвач Євген (Мельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце у Жакуна Сергія (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
    У змаганнях з бігу на 200 м серед дівчат з найкращим часом подолала дистанцію Шаповал Мар’я (Валківський ліцей), другий результат у Лічман Аміни (Серпневий НВК), третій у Беяр Ніки (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.). Найшвидшим спортсменом з бігу на 400 м серед хлопців виявився Іванський Тимофій (Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце у Губського Дмитра (Мельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце у Коляди Данила (Валківський ліцей).
   В загальному заліку серед закладів І групи І місце зайняли спортсмени Валківського ліцею імені О. Масельського, ІІ місце -  Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
    Серед  закладів ІІ групи І місце вибороли учні Новомерчицького НВК, ІІ місце – Минківської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце – Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Категорія: Поточні події | Переглядів: 36 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz