Сьогодні, 25 червня, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У 2020 році програму проведення зовнішнього оцінювання відкриває тест з математики.
До участі у тестуванні вирушили 103 випускники Валківського району. Для випускників було організовано підвіз до пунктів тестування (м. Харків) у супроводі працівників Валківського районного відділення поліції та медичної сестри.
Дотримуючись протиепідемічних вимог, перед входом до автобусів випускникам, особам, які їх супроводжують, виміряли температуру, поцікавилися самопочуттям, обробили руки антисептиком.
Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.
Наступне ЗНО відбудеться 30 червня - це буде тестування з української мови та літератури, потім 2 липня - з фізики, 6 липня - з іспанської, німецької та французької мов, 7 липня - з англійської мови, 9 липня - з історії України, 13 липня - з біології, 15 липня - з географії та 17 липня - з хімії.
Тож бажаємо всім випускникам вдалого старту, успішно скласти ЗНО та легко вступити до омріяного ВУЗу!
|