![](/PPT/Fotofakt/fotki/vipusk_dnz_2015-2.jpg)
З 28 травня по 19 червня 2015 року на базі дошкільних навчальних закладів Валківського району відбулися святкування з нагоди випуску вихованців з дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.
![](/PPT/Fotofakt/fotki/vipusk_dnz_2015-4.jpg)
Що це тут за свято у садку дитячім,
Квітів так багато, в квітнику неначе?
На велике свято всі зійшлися друзі:
Тут і мама, й тато у веселім крузі.
Ще такого свята не було ніколи-
Скоро йдуть малята перший раз до школи!
![](/PPT/Fotofakt/fotki/vipusk_dnz_2015-6.jpg)
|