![](/PPT/Fotofakt/fotki2/SDC10084.jpg) ![](/PPT/Fotofakt/fotki2/SDC10086.jpg) ![](/PPT/Fotofakt/fotki2/SDC10104.jpg)
16 листопада 2015 року на базі відділу освіти відбулося засідання РМО заступників директорів з виховної роботи. На засіданні були підведені підсумки участі РМО заступників директорів з виховної роботи в обласній виставці «Освіта Харківщини ХХІ століття», до уваги присутніх була представлена презентація «Робота РМО заступників директорів з виховної роботи щодо формування громадянських та морально-духовних цінностей в системі виховної роботи» та ток-шоу «Свобода ідеї, свобода думки», на якому кожен учасник, крім традиційних форм виховної діяльності з теми, представив нетрадиційні, окремі з яких притаманні лише нашому району, зокрема «Театр життя», Валківське земляцтво, відео-гра «Що? Де? Коли?». Корсун А.М. заступник директора з виховної роботи Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ст. виступив перед аудиторією з цікавою інформацією щодо азів ораторського мистецтва, а заступник директора з виховної роботи Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. Іванська Л.І. поділилася з колегами досвідом роботи з національно-патріотичного виховання.
|