Головна
Реєстрація
Вхід
Сб
15.06.2024
06:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [2347]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






  

09:30
Результати МАН
17 та 24 грудня 2011 року в приміщенні Валківського ліцею імені Олександра Масельського пройшов районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учасників МАН секцій історико-географічного відділення і філософії та суспільствознавства. Всього в конкурсі взяли участь 21 учасник.
У секції «Історичне краєзнавство» переможцями стали:
Степаненко Анастасія – учениця 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Губська Т.В.);
Кротюк Катерина – учениця 11 класу Ков’язької загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Гаман С.О.).
Друге місце зайняли:
Осман Дарина – учениця 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Коляда Т.В.);
Овчаренко Євган – учень 10 класу Новомерчицької загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Міщенко О.М.).
Третє місце посіли:
Грек Юлія – учениця 11 класу Сидоренківської загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Середа В.А.);
Гарбовська Аліна – учениця 9 класу Валківської загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Піднебесна Н.І.).
У секції «Релігієзнавство та історія релігії»:
I місце зайняла Закорко Валерія – учениця 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Губська Т.В.);
II місце у Шнайдер Ольги – учениці 10 класу Ков’язької загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Халимон Н.М.);
III місце поділили:
Гаєвська Дарія – учениця 9 класу Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Янковська Н.Т.);
Бондаренко Дмитро – учень 9 класу Новомерчицької загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Корецька Н.П.).
У секції «Правознавство»:
II місце у Бабиченко Олени – учениці 11 класу Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Новосел В.В.).
У секції «Історія України»:
II місце зайняла Іванська Ірина – учениця 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Губська Т.В.).
У секції «Географія та ландшафтознавство»:
I місце у Косенко Тетяни – учениці 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Положій В.В.);
II місце зайняла Язєва Анастасія – учениця 10 класу Старомерчицької загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Мазалова О.О.);
на III місці Довгополова Каріна – учениця 9 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Ковшун Н.В.).
У листопаді-грудні також було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН за відділеннями: філології та мистецтвознавства, економіки, хімії та біології, екології та аграрних наук. У конкурсі-захисті взяв участь 21 учень.
За результатами трьох етапів конкурсу-захисту перемогу здобули:
І місце – Бондаренко Юлія, учениця 10 класу Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Чорна М.В.), секція «Зарубіжна література» та Корсун Вікторія, учениця 11 класу Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, секція «Англійська мова» (керівник Білецька С.В.).
ІІ місце посіли - Козинчук Анастасія, учениця 9 класу Минківської ЗОШ І-ІІ ступенів, секція «Українська література» (керівник Козинчук З.О.), Котелевець Олена, учениця 10 класу Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, секція «Мистецтвознавство» (керівник Лимарь О.Ю.), Собакар Маргарита, учениця 11 класу Сніжківської ЗОШ І – ІІІ ступенів, секція «Хімія» (керівник Щербак А.І.), Оноша Едуард, учень 10 класу Баранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, секція « Зоологія та ботаніка» (керівник Салащенко Т.В.), Роджественська Еліна, учениця 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит» (керівник Губська Т.В.), Лісовин Валерія, учениця 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського та Войченко Роман, учень 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, секція «Мікроекономіки та макроекономіки» (керівник Губська Т.В.), ІІІ місце – Маршала Олександра, учениця 9 класу Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, секція «Зарубіжна література» (керівник Скляренко Н.А.), Кравченко Марина, учениця 9 класу Черемушнянського НВК, секція «Українська мова» (керівник Годунко Л.В.), Шапошнік Олексій Миколайовия, учень 9 класу Гонтів’ярської ЗОШ І-ІІ ступенів, секція "Біологія людини» (керівник Оспіщева С.І.), Холодна Анна, учениця 9 класу Гонтів’ярської ЗОШ І-ІІ ступенів, секція "Біологія людини» (керівник Оспіщева С.І.), Тесленко Євген, учень 10 класу Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, секція «Психологія» (керівник Войтенко Н.М.), Гарбовська Аліна, учениця 9 класу Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, секція «Агрономія» (керівник Бутиліна А.Г.), Кравченко Марина, учениця 9 класу Черемушнянського НВК, секція «Охорона довкілля та природокористування» (керівник Лебединський М.Г.), Панченко Яна, учениця 9 класу Черемушнянського НВК, секція «фольклористика» (керівник Годунко Л.В.).  
Переглядів: 1226 | Додав: ZaloginaNM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024