Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

09:10
Змагання районного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018»

10 травня 2018 року на базі ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися змагання районного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018». Участь у змаганнях взяли тринадцять загальноосвітніх навчальних закладів району. Всього сто шістдесят учнів.
   Відповідно до регламенту до програми змагань увійшли: «човниковий біг 4х9», стрибки в довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, естафета, конкурс знавців історії України(спортивні досягнення та олімпійський рух).
   Серед команд першої групи перемогу святкували спортсмени Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце посіли спортсмени Серпневого НВК, ІІІ місце зайняла команда Високопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 місце – Сніжківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 5 місце – Ков’язького НВК, 6 місце – Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 7 місце – Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 8 місце – Баранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
   Серед команд  другої групи І місце зайняла команда Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце  - Новомерчицького НВК, 4 місце – Минківської філії Валківського ліцею, 5 місце – Перекіпського НВК.
   В особистому заліку грамотами відділу освіти були нагороджені переможці та призери, як серед хлопців так і дівчат з «човникового» бігу 4х9 м, стрибків в довжину з місця, стрибків через скакалку.

Категорія: Поточні події | Переглядів: 499 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0