![](/PPT/Fotofakt/fotki3/rik_1.jpg)
![](/PPT/Fotofakt/fotki3/rik_3-1.jpg)
![](/PPT/Fotofakt/fotki3/rik_3-2.jpg)
Вихованці Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості підготували святкову програму разом зі своїми керівниками з якою виступили перед батьками та гостями 24 грудня 2015 року на базі закладу. Біля ялинки водили хороводи, танцювали, співали пісні.Новий рік та Снігуронька побажали присутнім міцного здоров'я, успіхів і везіння,здійснення всіх хороших мрій у Новому 2016 році. Свято пройшло організовано, змістовно, цікаво,весело.