![](/PPT/Fotofakt/fotki4/zdor_2.jpg)
Команду «Позитивчик» Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та її керівників Іванську Л.І., Пібнебесну Н.І. зперемогою у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій фіналу ІІ (регіонального) етапу ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Команда нагороджена дипломом І ступеня організаційного комітету фестивалю-конкурсу. Бажаємо і надалі творчих успіхів!