Головна
Реєстрація
Вхід
Вт
18.06.2024
15:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [2347]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






  

11:28
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 клас
І місце – Лялікова Марина Дмитрівна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Стась Лариса Ігорівна)
ІІ місце – Манжелій Анастасія Володимирівна, учениця Ков’язького навчально-виховного комплексу (вчитель Балабан Олена Василівна)
ІІІ місце – Буданова Валерія Русланівна, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.С. Буряка (вчитель Даниленко Анжела Валентинівна)
ІІІ місце – Буряк Аліна Сергіївна, учениця Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Забара Ольга Борисівна)
9 клас
І місце – Мартинова Анастасія Андріївна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Стась Лариса Ігорівна)
ІІ місце – Швець Ілля Олександрович, учень Сидоренківської  загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів (вчитель Ляскало Ольга Леонідівна)
ІІ місце – Долгополов Кирило Вікторович, учень Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Клименко Валентина Олександрівна)
ІІІ місце – Борисова Юлія Андріївна, учениця Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Бутиліна Ганна Георгіївна)
ІІІ місце – Павлій Юлія Володимирівна, учениця Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Полякова Надія Володимирівна)
ІІІ місце – Цибулько Оксана Олексіївна, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.С. Буряка (вчитель Даниленко Анжела Валентинівна)
10 клас
І місце – Назарук Тетяна Сергіївна, учениця Серпневого навчально-виховного комплексу (вчитель Риліна Ірина Олександрівна)
ІІ місце – Вільхівський Вадим Олегович, учень Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Клименко Валентина Олександрівна)
ІІІ місце – Фесенко Любов Миколаївна, учениця Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Бутиліна Ганна Георгіївна)
11 клас
І місце – Довга Маргарита Володимирівна, учениця Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Щербак Алла Іванівна)
ІІ місце – Московка Дмитро Олександрович, учень Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Стась Лариса Ігорівна)
ІІІ місце – Татьянченко Юлія Сергіївна, учениця Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчительПутінцева Алла Іванівна)
ІІІ місце – Олексієнко Анна Анатоліївна, учениця Сидоренківської  загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів (вчитель Ляскало Ольга Леонідівна)
ІІІ місце – Гончаренко Юлія Валеріївна, учениця Ков’язького навчально-виховного комплексу (вчитель Путінцева Алла Іванівна)

 

Переглядів: 690 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024