Головна
Реєстрація
Вхід
Вт
18.06.2024
13:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [2347]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






  

10 клас

І місце – Пилипенко Анна Сергіївна, учениця    Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Губська Таміла Валентинівна)

ІІ місце – Вільхівський Вадим Олегович, учень  Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Губська Таміла Валентинівна)

11 клас

І місце – Безуглий Артем Сергійович, учень       Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Губська Таміла Валентинівна)

ІІ місце -  Борисенко Олександр Сергійович, учень Сидоренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ганущак Наталія Йосипівна)

ІІІ місце - Московка Дмитро Олександрович, учень Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Мазалова Ол ... Читати далі »

Категорія: Поточні події | Переглядів: 557 | Додав: admin | Дата: 15.12.2014 | Коментарі (0)

  

15 грудня 2014 року розпочато І (районний) тур «Учитель року-2015». На базі Валківського ліцею імені О.Масельського конкурсанти проводили майстер-класи:

  • Губська О.В. – «Інтерактивні стратегії на уроках української мови та літератури»;
  • Данильченко Н.О. – «Формування життєвої компетентності учнів на уроках української літератури»;
  • Перець Ю.М. – «Метод проектів на уроках фізики».

Зведений протокол оцінювання майстер-клас.

Категорія: Поточні події | Переглядів: 520 | Додав: admin | Дата: 15.12.2014 | Коментарі (0)

  Районне журі визначили переможців ІІ етапу (районного) Всеукраїнської    учнівської оліипіади з правознавства:

9 клас
І місце – Тарапата Артем учень Валківського ліцею ім.О.Масельського (вчитель Бонь І.А.);
ІІ місце – Малахай Альона учениця Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Іванська Л.І.);
ІІІ місце – Мартинова Анастасія учениця Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Половик О.І.).

10 клас
І місце – Шаповал Марина учениця Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Іванська Л.І.);

11 клас
І місце – Рапота Аліна учениця Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Іванська Л.І.);
ІІ місце – Овчаренко Владислав учень Валківського ліцею ім.О.Масельського (вчитель Бонь І.А.).

Переглядів: 521 | Додав: admin | Дата: 15.12.2014 | Коментарі (0)

7 клас
І місце - Дараган Дмитро Миколайович, учень Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Дьяченко Валентина Андріївна)
ІІ місце – Федів Анастасія Василівна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлій Світлана Іванівна)
ІІІ місце – Кулак Дарина Олександрівна, учениця Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Щербак Алла Іванівна)
8 клас
І місце – Лялікова Марина Дмитрівна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлій Світлана Іванівна)
ІІ місце – Подпорінова Анастасія Олександрівна, учениця Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Дьяченко Валентина Андріївна)
ІІІ місце – Коваленко Катерина Вікторівна, учениця Валківськ ... Читати далі »

Переглядів: 609 | Додав: admin | Дата: 15.12.2014 | Коментарі (0)

 

   14 грудня 2014 року на базі Валківського ліцею імені О.Масельського відбувся І етап Всеукраїнського  конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Харківського територіального відділення  МАН України Валківського району. В конкурсі взяли участь 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможці районного етапу приймуть участь в обласному конкурсі.

Підсумкові протоколи МАН

Переглядів: 553 | Додав: admin | Дата: 15.12.2014 | Коментарі (0)

   В рамках Всеукраїнського тижня права 13 грудня 2014 року відбувся ІІ  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. В олімпіаді взяло участь 27 учнів району.

Переглядів: 455 | Додав: admin | Дата: 15.12.2014 | Коментарі (0)


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024