Головна
Реєстрація
Вхід
Вт
18.06.2024
13:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [2347]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






  

15:08
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

7 клас
І місце - Дараган Дмитро Миколайович, учень Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Дьяченко Валентина Андріївна)
ІІ місце – Федів Анастасія Василівна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлій Світлана Іванівна)
ІІІ місце – Кулак Дарина Олександрівна, учениця Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Щербак Алла Іванівна)
8 клас
І місце – Лялікова Марина Дмитрівна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлій Світлана Іванівна)
ІІ місце – Подпорінова Анастасія Олександрівна, учениця Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Дьяченко Валентина Андріївна)
ІІІ місце – Коваленко Катерина Вікторівна, учениця Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Дьяченко Валентина Андріївна)
ІІІ місце – Колесник Анна Юріївна, учениця Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Бутиліна Ганна Георгіївна)
ІІІ місце – Кириченко Микола Володимирович, учень Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Щербак Алла Іванівна)
9 клас
І місце – Долгополов Кирило Вікторович, учень Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Дьяченко Валентина Андріївна)
ІІ місце – Ковальова Світлана Олександрівна, учениця Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Бутиліна Ганна Георгіївна)
ІІІ місце – Сльота Антоніна Віталіївна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлій Світлана Іванівна)
ІІІ місце – Палійчук Софія Русланівна, учениця Серпневого навчально-виховного комплексу (вчитель Риліна Ірина Олександрівна)
10 клас
І місце – Вернигора Ангеліна Віталіївна, учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлій Світлана Іванівна)
ІІ місце - Назарук Тетяна Сергіївна, учениця Серпневого навчально-виховного комплексу (вчитель Риліна Ірина Олександрівна)
11 клас
І місце – Московка Дмитро Олександрович, учень Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлій Світлана Іванівна)
ІІ місце – Левченко Євгеній Сергійович, учень Валківського ліцею імені О.Масельського (вчитель Дьяченко Валентина Андріївна)
ІІІ місце – Добаєв Максим Олегович, учень Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Салащенко Тамара Василівна)
ІІІ місце – Толоконніков Євген Юрійович, учень Ков’язького навчально-виховного комплексу (вчитель Путінцева Алла Іванівна)

Переглядів: 609 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024