![](/Photo/new/new1/new3/robota_z_kadrovim_rezervom-1.jpg) ![](/Photo/new/new1/new3/robota_z_kadrovim_rezervom-2.jpg)
10 грудня 2014 року згідно плану районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації проведена індивідуальна робота з кожним загальноосвітнім навчальним закладом району щодо роботи з особами, які зараховані до кадрового резерву на керівні посади на 2015 рік. Зібрані заяви, оновлені біографічні довідки на резервістів; перевірені індивідуальні плани за 2014 рік та здані звіти щодо їх виконання; спланована робота резервістів на 2015 рік та узагальнена дана інформація.
|