![](/Photo/new/new1/raj_metod_rada-1.jpg) ![](/Photo/new/new1/raj_metod_rada-2.jpg) ![](/Photo/new/new1/raj_metod_rada-3.jpg)
18 грудня на базі відділу освіти Валківської районної державної адміністрації відбулося засідання районної методичної ради. В ході якого були розглянуті питання: «Про організаційно-методичний супровід І районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», «Про здійснення моніторингових досліджень у 2014/ 2015 навчальному році» та заслухано шість досвідів роботи педагогічних працівників району.
|