![](/Photo/new/new1/new3/zhzhzh.jpg)
![](/Photo/new/new1/new3/zhzhzhkh.jpg)
![](/Photo/new/new1/new3/zhzhzhz.jpg)
27 листопада 2014 року на базі Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання РМО вчителів предмета «Основи здоров’я» за темою: «Підвищення рівня здоров’язберігаючої та професійної компетентності вчителів основ здоров’я шляхом опрацювання форм та методів у навчально-виховному процесі». Учасники засідання відвідали урок у 9-му класі «Моніторинг фізичної складової здоров’я». Учні та учасники засідання вчилися визначати рівень власного фізичного розв
...
Читати далі »