Головна
Реєстрація
Вхід
Пн
15.04.2024
06:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [2347]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






  

   26 листопада 2014 року на базі ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед хлопців 2001 року народження.  Участь у змаганнях взяли 13 загальноосвітніх навчальних закладів.
   Переможцем в першій групі стала команда Валківського ліцею ім. О. Масельського, ІІ місце зайняла команда Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Сніжківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 місце – Ков’язького НВК, 5 місце – Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 6 місце – Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Серед команд другої групи місця розподілилися таким чином: І місце зайняла команда Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ,  ІІ місце – Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  ІІІ місце – Мельн ... Читати далі »

Переглядів: 542 | Додав: admin | Дата: 26.11.2014 | Коментарі (1)

 

 

Сіренко Наталію Валеріївну - вихователя-методиста Валківського дошкільного навчального    закладу (ясла-садка) "Берізка" Валківської раонної ради Харківської області, переможця шостого  Міжнародного Фестивалю педагогічних інновацій!

Переглядів: 458 | Додав: admin | Дата: 26.11.2014 | Коментарі (0)

   

    26 листопада 2014 року на базі районного методичного кабінету відбулося секційне засідання РМО вчителів предметів художньо-естетичного циклу, у якому взяли участь 16 педагогів ЗНЗ району.

   У ході засідання було обговорено проект Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років (методист РМК Данильченко С.В.). Учитель Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Пономарьова О.В.   провела для присутніх захоплюючий майстер клас з образотворчого м ... Читати далі »

Переглядів: 542 | Додав: admin | Дата: 26.11.2014 | Коментарі (0)

    26.11.2014 на базі РМК відбулося чергове засідання творчої групи вчителів української мови та літератури з теми «Вивчення літератури рідного краю у шкільному курсі української літератури». Члени творчої групи опрацювали матеріали до вивчення рубрики програми «Література рідного краю», підготовлені вчителями-філологами району, склали каталог письменників рідного краю та їх творів, розподілили індивідуальні завдання з підготовки матеріалів про життєвий і творчий шлях письменників Валківщини.

Переглядів: 502 | Додав: admin | Дата: 26.11.2014 | Коментарі (0)

8 клас
І місце - Лялікова Марина Дмитрівна, учениця    Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Шевченко Вікторія Олександрівна);
ІІ місце - Подпорінова Анастасія Олександрівна    , учениця Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Скрипніченко Наталія Іванівна);
ІІ місце - Коверя Руслана Миколаївна, учениця     Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Білецька Світлана Вікторівна);
ІІІ місце - Мізяк Тетяна Сергіївна, учениця Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Собакар Євген Анатолійович);
ІІІ місце - Буданова Валерія Русланівна, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ходєєва Катерина Романівна);
ІІІ місце - Базюк Софія Олександрівна, учениця     Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ходєєва Ка ... Читати далі »

Переглядів: 885 | Додав: admin | Дата: 26.11.2014 | Коментарі (0)

8 клас
І місце - Вольвач Василина Василівна, учениця     Новомерчицького навчально-виховного комплексу (вчитель Грищенко Валентина Федорівна);
ІІ місце - Ляшенко Артем Ігорович, учень     Минківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Хамраєва Марина Вікторівна);
ІІІ місце - Ромакаєва Наталія Ігорівна, учениця    Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ісаченко Наталія Яківна);
9 клас
І місце – Клочко Анастасія Юріївна, учениця    Минківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Хамраєва Марина Вікторівна);
ІІ місце - Кахраманова Ельвіра Рафіківна, учениця    Минківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Хамраєва Марина Вікторівна);
ІІІ місце – Буцька Вікторія Леонідівна,    учениця    Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ісаченко Наталія Яківна);
... Читати далі »

Переглядів: 575 | Додав: admin | Дата: 26.11.2014 | Коментарі (0)

8 клас
І місце - Гребенюк Валерія Володимирівна, учениця    Огульцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Дораж Олена Олександрівна)    
ІІ місце - Буряк Аліна Сергіївна,  учениця Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Ковшун Наталія Валентинівна)
10 клас 
І місце - Назарчук Тетяна Сергіївна, учениця Серпневого навчально-виховного комплексу (вчитель Овод Оксана Петрівна);
ІІ місце - Олійник Дмитро Андрійович, учень    Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Вовк Володимир Федорович);
11 клас
І місце - Огер Микола Володимирович    учень Новомерчицького навчально-виховного комплексу (вчитель Вовк Володимир Федорович);
ІІ місце - Московка Дмитро Олександрович, учень    Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Мазалова  Олена Олексіївна);
ІІІ місце - Безуглий Артем Сергі ... Читати далі »

Переглядів: 664 | Додав: admin | Дата: 26.11.2014 | Коментарі (0)


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024