Головна
Реєстрація
Вхід
Вт
16.04.2024
13:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Поточні події [2347]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






  

09:26
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 2014/2015 навчального року

8 клас
І місце - Лялікова Марина Дмитрівна, учениця    Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Шевченко Вікторія Олександрівна);
ІІ місце - Подпорінова Анастасія Олександрівна    , учениця Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Скрипніченко Наталія Іванівна);
ІІ місце - Коверя Руслана Миколаївна, учениця     Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Білецька Світлана Вікторівна);
ІІІ місце - Мізяк Тетяна Сергіївна, учениця Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Собакар Євген Анатолійович);
ІІІ місце - Буданова Валерія Русланівна, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ходєєва Катерина Романівна);
ІІІ місце - Базюк Софія Олександрівна, учениця     Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ходєєва Катерина Романівна);
9 клас
І місце - Мартинова Анастасія Ангдріївна,  учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Шевченко Вікторія Олександрівна);
ІІ місце - Долгополов Кирило Вікторович,    учень    Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Шаповал Наталія Миколаївна);
ІІ місце - Ковальова Світлана Олександрівна, учениця     Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Павлюченко Сергій Олексійович);
ІІІ місце - Плахтій Марина Сергіївна, учениця    Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Завгородня Валентина Митрофанівна);
ІІІ місце - Палійчук Софія Русланівна, учениця    Серпневого навчально-виховного комплексу (вчитель Варава Ірина Володимирівна);
ІІІ місце - Павліченко Ангеліна Олександрівна, учениця     Гонтів’ярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель    Чайка Надія Миколаївна);
10 клас
І місце - Олійник Дмитро Андрійович, учень    Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Шаповал Наталія Миколаївна);
ІІ місце - Вернигора Ангеліна Віталіївна,     учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Шевченко Вікторія Олександрівна);
ІІ місце - Тарасевич Карина Іванівна,    учениця    Серпневого навчально-виховного комплексу (вчитель Варава Ірина Володимирівна);
ІІІ місце - Яроха Яна Віталіївна, учениця    Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Завгородня Валентина Митрофанівна);
ІІІ місце - Шаповал Марина Анатоліївна    учениця     Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель    Павлюченко Сергій Олексійович);
11 клас    
І місце - Маренко Вікторія Сергіївна, учениця     Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Іванська Валентина Олексіївна    );
ІІ місце - Редванський Артем Вадимович, учень    Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Іванська Валентина Олексіївна    );
ІІ місце - Федченко Максим Андрійович, учень    Валківського ліцею імені Олександра Масельського (вчитель Іванська Валентина Олексіївна    );
ІІІ місце - Довга Маргарита Володимирівна, учениця    Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Завгородня Валентина Митрофанівна);
ІІІ місце - Кропова Анастасія Сергіївна, учениця     Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павленко Людмила Михайлівна);
ІІІ місце - Колесникова Юлія Олександрівна,    учениця Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Осередчук Галина Михайлівна).

Переглядів: 886 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024